Monika Białek

Dziennikarka Telewizji Polskiej, coach.
W czasie czteroletniej współpracy z TVP była między innymi prowadzącą porannego programu
„Kawa czy herbata?” oraz wydawcą i prowadzącą magazynu "Flesz historii" w TVP Historia.
Widzom TV Puls znana z autorskiego cyklu "Żebro Adama".

Przez wiele lat współpracowała z Radiem VOX, prowadząc audycje
"Wojna domowa", a następnie „Nie lubię poniedziałku”.

Paweł Jeż

Moja przygoda z telewizją trwa nieprzerwanie od 2001 roku.
Wszystko zaczęło się jeszcze w trakcie studiów na UKSW.
Od zawsze chciałem być blisko ważnych wydarzeń. Pierwsze kroki stawiałem w programie śniadaniowym.
Aktualnie jako freelancer pracuję dla rozmaitych redakcji, anten oraz firm producenckich.
Cenię sobie różnorodność podejmowanych zadań i tematów.
Nowe wyzwania stwarzają mi okazję do nauki, a w konsekwencji są szansą na podnoszenie własnych umiejętności.
Jestem wydawcą, autorem scenariuszy, realizatorem, a niekiedy reżyserem i producentem w jednej osobie.
Na zajęciach ze mną będzie mało teorii. Cenię sobie studencką aktywność i pomysłowość.
Pamiętajcie, że te zajęcia są dla Was! Wspólnie z Kasią Sitnik serdecznie zapraszamy na ćwiczenia w poniedziałki!

Katarzyna Kopeć-Ziemczyk

Jestem dziennikarką Telewizji Polskiej.
Karierę zawodową zaczęłam po drugiej stronie kamery jako asystentka rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Będzinie.
Szybko jednak porzuciłam urzędnicze biurko i rozpoczęłam współpracę z Dziennikiem Zachodnim i Super Expressem.
Ostatecznie długopis zamieniłam na mikrofon i zostałam reporterką telewizyjną. Pracowałam w TVP Katowice,
później byłam reporterką głównego wydania "Wiadomości" TVP 1 oraz programu "Kawa czy herbata?" TVP 1.
Od trzech lat realizuję dziennikarską pasję w redakcji TVP Sport, współpracując przy największych serwisach sportowych
Telewizji Polskiej tj. Sport Wiadomości TVP 1, Sport Telegram TVP 2 oraz Sportowy Wieczór TVP Info.
Realizuję reportaże o tematyce sportowo- społecznej dla programu "Pełnosprawni" TVP Sport i TVP 1.
Dzięki swojemu doświadczeniu, wieloletniej obserwacji i współpracy z rzecznikami prasowymi
jestem w stanie przygotować Was, kochani studenci, do tego trudnego zawodu, jakim jest rzecznictwo prasowe.
Zrobię wszystko byście byli skuteczni i unikali błędów poprzedników.
Dla Was! opracowałam autorski program zajęć, który wspólnie realizujemy podczas warsztatów z kamerą i mikrofonem.

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014